DORGIA

UWAGA!!! Wszystkie prace, zdjęcia i teksty publikowane na blogu są mojego autorstwa i stanowią moją własność. Nie zezwalam na ich kopiowanie oraz rozpowszechnianie.

czwartek, 5 czerwca 2014

DECOUPAGE - SZKATUŁKA Z MOTYLKAMI

Cześć

Nareszcie zrobiło się cieplutko za oknem, od razu lepszy nastrój i chęci do pracy :-)... Poniżej zdjęcia szkatułki dla Roksanki, którą zrobiłam jeszcze na dzień dziecka ale nie zdążyłam Wam pokazać :-)... Kolorowe motylki zdobyły moje serce, pod warstwą lakieru prezentują się wspaniale. Mam do Was pytanie... Czym lakierujecie swoje prace?? Chodzi mi o to aby powstała ładna szklista powierzchnia. Lakier, który do tej pory używałam robi piękną idealnie gładką powierzchnię tworząc szklisty efekt. Niestety, jest bardzo drogi :-/...


12 komentarzy:

 1. Bardzo ładna. Idealna dla małej damy. Fajnie to wyglada jak na pokrywie wewnętrznej umieszczone są jakieś elementy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna serwetka:) Prace zawsze lakieruję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadne lakiery, które stosowałam, nie dawały takiego efektu, jaki Ty uzyskujesz w swoich pracach. Oczywiście staram się, aby moje prace były bardzo dobrze wykonane i estetyczne ale wierzchnia warstwa mimo, że jest gładka, jest inna. W Twoim lakierze uzyskuje się bardzo dobry efekt zatopienia rysunku i ma się wrażenie, że motyw jest jakby pod szkłem.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja lakieruję fluggerem, ale nie ma co porównywać! Twój decoupage jest genialny jakby powierzchnia była ze szkła. Skrzyneczka cudna, śliczne te motylki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna, bardzo energetyczna praca!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo kolorowo, tylko w środku tak mniej . Bardzo mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudna ;) a te kolory rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo , bardzo fajny motyw :) a wykonanie jak zwykle pierwasza klasa:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna skrzyneczka ale najbardziej podziwiam wykończenie Twoich prac :)

  OdpowiedzUsuń